SALĖS

HBH Vilnius restoranas – tai vieta, kur Jūs galėsite paminėti bet kokią įsimintiną gyvenimo šventę ir atšvęsti didžiuosius gyvenimo įvykius. Čia patogu rengti vestuves, krikštynas, gimtadienius, įmonės vakarėlius, konferencijas, seminarus.

HBH Vilnius restorane kviečiame švęsti ne tik asmenines ar įmonių šventes, bet ir organizuoti konferencijas, seminarus, diskusijas ar dalykinius susitikimus. Vietos užteks visiems! Restorano antrame aukšte siūlome skirtingo dydžio sales, kurias paruošime būtent jūsų šventei. Saldus ar alaus stalas, dekoracijos, užkandžiai,  pagrindiniai patiekalai, alkoholis: visa tuo mes pasirūpinsime, o jums lieka išsirinkti.

Mūsų profesionali renginių organizavimo komanda pasirūpins ne tik skaniu, bet ir sočiu Jūsų bei svečių maitinimu, dekoracijomis ir visomis šventės smulkmenomis, kad Jūs galėtumėte be rūpesčių paminėti šventes.

Šventė Jūsų – rūpesčiai mūsų!

Žalioji salė yra 80 kv. m., kurioje galima susodinti iki 25 asmenų banketo metu. Furšeto metu – talpinama iki 50 asmenų. Ši itin jauki salė turi įrengtą kondicionavimo sistemą, vaikų kampą bei sofos kampą. Taip pat salėje yra pakyla.

Raudonoj salė yra 105 kv. m., kurioje galima susodinti iki 30 asmenų banketo metu. Furšeto metu – talpinama iki 60 asmenų. Ši itin jauki salė turi įrengtą kondicionavimo sistemą, atskirą WC bei prabangų raudono aksomo minkštąjį kampą, kuris ypač tinka fotosesijoms

Ši erdvi 510 kv.m. salė yra lengvai pritaikoma banketo metu susodinti iki 60 asmenų, o furšeto metu – talpinama iki 120 – 150 asmenų. Šioje salėje vietos tikrai užteks įvairioms pramogoms, animatoriams ar šokiams, o pro balkoną atsiveria nuostabus Raudonojo Dvaro ežero vaizdas.

Norint užsakyti šventę, prašome kreiptis: Tel. +370 656 91911 arba el. paštu banketai.vilnius@hbh.lt

 

Primename, kad užsakymus priimame mažiausiai dvisavaitės iki šventės datos, tačiau planuojant šventę rekomenduojame užsisakyti salę prieš mėnesį iki šventės datos. Apgailestaujame, tačiau turime nuostatą, kad savo alkoholio į maitinimo įstaigą neštis negalima. Prisitaikydami prie jūsų norų ir financinių galimybių tikrai rasime jums tinkamą variantą. HBH Vilnius teikia tik salių nuomos bei maitinimo paslaugas. Apgyvendinimo paslaugų neteikiame.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Facebook